Monitoring floty GPS - skuteczny lokalizator Włocławek

Monitoring floty Włocławek – Usługi Monitoring pojazdów GPS

Monitoring floty Włocławek, usługa – system monitorowania GPS do aut firmowych powstała w AJG po to, aby umożliwić firmom z Włocławka, przedsiębiorcom z województwa kujawsko-pomorskiego, śledzenie pojazdów w czasie rzeczywistym, profesjonalny dozór swoich aktywów, znaczne zmniejszenie wydatków na paliwo i sprawdzenie, gdzie można wprowadzić reorganizację względem wydajności transportu w firmie. Nasza oferta pozwala na zbiorcze monitorowanie całych flot pojazdów i montaż systemów GPS w samochodach dla firm, jak również śledzenie pojazdów pojedynczych, nawet monitoring samochodu prywatnego we Włocławku.

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małej firmy we Włocławku, czy zarządzasz dużym biznesem na Kujawach, z całą pewnością w codziennej pracy prawdopodobnie napotykasz te same wyzwania. Wiedza o tym, jak Twoi kierowcy radzą sobie pokonując trasy na terenie kraju, pomoże zwiększyć Ci produktywność Twojej firmy. Oferta AJG: lokalizator GPS Włocławek, oprogramowanie GPS do aut, monitoring GPS Włocławek, systemy GPS dla firm – pozwoli Ci na nowoczesny, zaawansowany system monitorowania floty pojazdów.

 • Co to jest lokalizacja GPS?
 • Jakie są zastosowania systemów GPS?
 • Na czym polega śledzenie pojazdów?
 • System lokalizacji pojazdu – z jakich powodów jest instalowany? 
 • Systemy GPS dla firm we Włocławku
 • Monitoring GPS Włocławek – do czego jest potrzebny?
 • Jak najlepiej wybrać usługi monitoring floty GPS we Włocławku?
 • System lokalizacji pojazdu – usługi GPS Włocławek – oferta AJG
 • Agencja Ochrony Włocławek – AJG Systemy Bezpieczeństwa Sp. z o.o.
 • Włocławek – monitoring pojazdów GPS cena

Co to jest lokalizacja GPS?

Jak podaje Wikipedia (cytuję):-  Global Positioning System (GPS, właściwie GPS–NAVSTAR (ang. Global Positioning System – Navigation Signal Timing and Ranging) – system nawigacji satelitarnej, stworzony przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych, obejmujący swoim zasięgiem całą kulę ziemską. System składa się z trzech segmentów: segmentu kosmicznego – 31 satelitów orbitujących wokół Ziemi na średniej orbicie okołoziemskiej; segmentu naziemnego – stacji kontrolnych i monitorujących na Ziemi oraz segmentu użytkownika – odbiorników sygnału. Zadaniem systemu jest dostarczenie użytkownikowi informacji o jego położeniu oraz ułatwienie nawigacji po terenie.”.

GPS to globalny system nawigacji satelitarnej, który zapewnia kompleksową synchronizację lokalizacji, czasu i prędkości. Wraz z postępującą cyfryzacją, można śmiało powiedzieć, że lokalizacja GPS jest wszędzie, bo systemy GPS znalazły zastosowanie w samochodzie, smartfonie i nawet w zegarku. Jest to spowodowane tym, że GPS w skuteczny i prosty sposób pomaga dotrzeć do celu (z punktu A, do punktu B), dlatego algorytmy do koordynacji danych o położeniu są wykorzystywane podczas podróży lądowych, morskich i powietrznych.

Jakie są zastosowania systemów GPS?

Z racji tego, że GPS działa przez cały czas, w prawie każdych warunkach pogodowych, system GPS to obecnie niezawodne narzędzie dla firm z wielu rozmaitych branż. Z GPS-a codziennie korzystają m.in.: piloci samolotów, kapitanowie łodzi, ratownicy, pracownicy górnictwa i transportu, geodeci oraz naukowcy.

Najważniejsze zastosowania GPS to m.in.: 

 • lokalizacja – dokładne określenie pozycji,
 • nawigacja – przemieszczanie, czyli prowadzenie z jednej lokalizacji do drugiej,
 • śledzenie – monitorowanie ruchu osoby lub obiektu.

Informacje GPS są wykorzystywane do: wykonywania precyzyjnych pomiarów czasu, śledzenia pozycji, lokalizacji, do nawigacji oraz do przygotowywania dokładnych map. W transporcie drogowym, firmy logistyczne wdrażają systemy i oprogramowanie track gps do aut w celu poprawy wydajności i bezpieczeństwa kierowców. GPS do busa lub do ciężarówki może być używany do optymalizacji tras, efektywności paliwowej, bezpieczeństwa kierowców i przestrzegania przepisów drogowych.

Skontaktuj się z nami: tel: 52 585 15 20 lub mail: sekretariat@ajg.pl

Na czym polega śledzenie pojazdów?

Systematyczna obserwacja samochodów, która nazywana jest czasami jako telematyka w transporcie lub zarządzanie flotą, to nic innego jak – rejestrowanie, przesyłanie i analiza danych kierowcy i pojazdu w czasie rzeczywistym. Dane śledzenia aut są przechwytywane przez urządzenia, które zazwyczaj wykorzystują technologię GPS do przesyłania informacji o lokalizacji pojazdu, jego szybkości poruszania się, a niekiedy nawet o czasie załadunku i rozładunku towaru.

Monitoring GPS, czyli śledzenie pojazdów w czasie rzeczywistym, najprościej rzecz ujmując, można porównać do wirtualnej podróży. Zamiast zatrudniać dodatkowego pracownika, aby siedział na miejscu pasażera i pilnował pojazdów i kierowców w trasie, lokalizator GPS pozwala mieć wszystko “na oku”. Z tego powodu, rozwiązanie typu monitoring GPS Włocławek pomaga zapewnić sprawne, zdalne nadzorowanie pojazdów firmowych na drogach, a kierowcy są nie tylko bezpieczni, ale zachowują się też bardziej odpowiedzialnie podczas jazdy.

System lokalizacji pojazdu – z jakich powodów jest instalowany?

Dlaczego firmy chcą śledzić swoje samochody? Firmy chcą monitorować flotę swoich pojazdów, bo usługi śledzenia floty GPS mogą wskazać: lokalizację pojazdu, monitorować zużycie paliwa i śledzić nawyki kierowców, aby zapewnić bezpieczną eksploatację pojazdów firmowych. Ale wielu właścicieli firm we Włocławku wykorzystuje dane o lokalizacji pojazdów w czasie rzeczywistym także do obsługi klienta, czyli informowania kontrahentów, gdzie jest auto z towarem i kiedy mogą spodziewać się od nich dostawy.

Warto jednak pamiętać, że w większości przypadków w Polsce, system monitorowania GPS montowany jest w aucie, bo pojazd tak naprawdę nie należy do pracownika, a odpowiedzialne użytkowanie pojazdu, który jest zasobem majątkowym przedsiębiorstwa, ma kluczowe znaczenie dla jego wartości. Nie wolno też zapominać, że nieostrożne zachowanie kierowcy podczas jazdy może prowadzić do uszkodzenia pojazdu, a w niektórych przypadkach nawet do poważnej szkody firmowego mienia, a pracownicy wiedząc, że w pojeździe firmowym zamontowany jest GPS, korzystają z samochodu służbowego odpowiedzialnie i zgodnie z umowną polityką użytkowania. 

Systemy GPS dla firm we Włocławku

W Polsce, jeszcze kilka lat temu, śledzenie floty – automonitoring był bardzo kosztowną inwestycją spotykaną tylko w międzynarodowych przedsiębiorstwach transportowych. Jednak obecnie we Włocławku możliwy jest monitoring floty, czyli lokalizator GPS do samochodów dla firm o dowolnej wielkości, do taboru samochodowego towarowego i osobowego, a fachowy dobór urządzeń do śledzenia aut w całej flocie sprawi, że każdy pojazd będzie jeździł bliżej optymalnego poziomu wydajności.

W obecnych czasach lokalizacja samochodów, wiedza o tym, gdzie znajdują się pojazdy firmowe przewożące ludzi, produkty lub towary oraz jak skutecznie skrócić czas podróży, zredukować koszty zakupu paliwa i zwiększyć satysfakcję klientów, w przypadku wielu firm w Polsce posiadających flotę pojazdów, bez względu na jej wielkość, ma kluczowe znaczenie dla ogólnych wyników finansowych przedsiębiorstwa. 

Monitoring GPS Włocławek – do czego jest potrzebny?

Monitoring floty Włocławek obejmuje zarówno sprzęt (gps do aut), jaki i oprogramowanie (tzw. track gps logowanie). Sprzęt GPS do samochodu służy do śledzenia pojazdu i nadzorowi nad sposobem jego obsługi. Pojazd firmowy jest monitorowany przez 24 godziny za pomocą globalnego systemu pozycjonowania, a sprzęt wysyła dane i aktualizacje w czasie rzeczywistym do oprogramowania, które służy jako centralny ośrodek dla wszystkich informacji. W oparciu o te dane sporządzane są szczegółowe raporty, które pozwalają ocenić wydajność oraz efektywność pracy kierowcy, a co za tym idzie skutecznie zarządzać transportem w firmie. 

Dzięki 24-godz. śledzeniu za pomocą telematyki floty uzyskuje się pełny wgląd w to, czy kierowcy pokonują optymalne trasy, czy też siedzą za kierownicą dłużej niż powinni. Lokalizacja samochodów firmowych może nawet pomóc kierowcy szybciej wrócić na trasę, jeśli zgubi się podczas dostawy do kolejnego odbiorcy. Monitoring auta GPS pozwala na śledzenie samochodów nie tylko w Europie, ale i na całym świecie i z powodzeniem wykorzystuje go wiele firm we Włocławku.

Jak najlepiej wybrać usługi monitoring floty GPS we Włocławku?

Aby wybrać system GPS do aut firmowych, odpowiedni dla swojej firmy, do posiadanej floty pojazdów, w pierwszej kolejności należy upewnić się, że ma on funkcje, które są potrzebne. Zazwyczaj większość systemów zarządzania flotą, bez względu na to czy jest to monitoring GPS pojazdów bez abonamentu, czy monitoring GPS samochodu prywatnego, oferuje różnorodne możliwości, które znajdują się w standardowej ofercie. 

Usługi monitoring floty GPS powinny: 

 • lokalizować pojazdy w trasie, 
 • konfigurować trasy dla kierowców,
 • wskazywać kierunki do wyznaczonych miejsc docelowych,
 • zawierać systemy alarmowe, 
 • zawierać powiadomienia o alertach, 
 • integrować się np. z kartami paliwowymi,
 • monitorować bezpieczeństwo kierowców,
 • być łatwe w obsłudze,
 • mieć dostęp mobilny.

Wszystkie te funkcje zapewniają kompleksową platformę do śledzenia floty, zarządzania stanem pojazdu, zrozumienia nawyków kierowców i monitoring zużycia paliwa. Najnowsze technologie umożliwiają nawet śledzenie jazdy na biegu jałowym, co jest niezwykle istotną informacją dla poprawy efektywności paliwowej w firmie. Inne przydatne funkcje monitoringu floty obejmują takie kwestie jak np.: zegary czasu pracy, śledzenie wypadków, pomoc drogowa i ochrona przed kradzieżą.

Chociaż wybrany system śledzenia floty powinien pasować do budżetu firmy, ale nigdy nie należy wybierać GPS-u wyłącznie na podstawie najniższej ceny! Tani sprzęt może nie działać w terenie tak dobrze, jak nieco droższe oferty. Opłaci się też pamiętać, że droższy, ale za to kompleksowy system GPS, najlepiej pomoże firmie obniżyć koszty i skutecznie śledzić flotę pojazdów. 

System lokalizacji pojazdu – usługi GPS Włocławek – oferta AJG 

Nowoczesna technologia zrewolucjonizowała sposób działania wielu firm w Polsce, a prowadzenie floty pojazdów nie jest wyjątkiem. Obecnie, w dobie kryzysu, nie korzystając z rozwiązań typu – GPS do aut firmowych w codziennej działalności – traci się nie tylko możliwości zwiększenia wydajności, ale i sposób na zaoszczędzenie pieniędzy!

Niezależnie od tego, czy jesteś menadżerem floty obsługującym kilkadziesiąt osobowych samochodów służbowych, czy działasz w branży transportowej lub przewozowej we Włocławku, czy też interesuje Cię monitoring GPS pojazdów bez abonamentu lub monitoring GPS samochodu prywatnego – Grupa AJG może pomóc Ci w zainstalowaniu solidnego, ekonomicznego i inteligentnego systemu śledzenia samochodów.

Choć system monitorowania GPS w Grupie AJG to zawsze najnowsze technologie, ale nasze urządzenia do śledzenia samochodów mogą być instalowane wyłącznie przez naszych specjalistów! Takie działanie ma na celu upewnienie się, że sprzęt w Twoim samochodzie jest w 100% prawidłowo zainstalowany i przesyła realne dane. Nasi doświadczeni eksperci zainstalują urządzenia GPS w ramach kosztów usługi i zrobią to w siedzibie Twojej firmy, w wybranym przez Ciebie czasie, aby zagwarantować Ci, że żaden z Twoich pojazdów nie zostanie wyłączony z codziennej pracy.

Wysoka jakość obsługi Klienta, szybkie i fachowe wsparcie techniczne, asysta Monitoring GPS logowanie, niezawodne pogotowie serwisowe oraz kompleksowe doradztwo podczas administrowania monitoringu GPS to czynniki, które zachęcają wielu przedsiębiorców w Polsce do długoletniej współpracy z nami. Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą! Mamy nadzieję, że dołączysz do grona naszych zadowolonych Klientów z województwa kujawsko-pomorskiego.

Skontaktuj się z nami: tel: 52 585 15 20 lub mail: sekretariat@ajg.pl

Agencja Ochrony Włocławek – AJG Systemy Bezpieczeństwa Sp. z o.o.

Grupa AJG, jako polska agencja ochrony, z indywidualnym podejściem do potrzeb i oczekiwań Klienta – oferuje Ci kompleksowość, jakość usług oraz poziom obsługi Klienta, których to, międzynarodowe grupy ochroniarskie nie są w stanie zapewnić. Nasze starannie przygotowane procedury bezpieczeństwa pozwoliły nam nawiązać trwałą współpracę w kilku sektorach, niezawodnie przeanalizować potencjalne zagrożenia oraz zapewnić racjonalną, skuteczną ochronę i dobrze funkcjonujący system monitorowania GPS flot pojazdów firmowych.

Aby zaoferować naszym Klientom z powiatu włocławskiego jak największy format oferty GPS Włocławek, stworzyliśmy różnokierunkowe usługi ochrony i nowoczesne, techniczne rozwiązania dla firm i osób prywatnych, które gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa – obniżając jednocześnie koszty ochrony. Certyfikowana strategia AJG to zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa w konkurencyjnej cenie!  

Firma AJG prowadzi działalność gospodarczą związaną m.in. z ochroną osób i mienia – zarówno fizyczną, jak i techniczną. Podstawę prawną działalności Przedsiębiorstwa stanowi wpis do Krajowego Rejestru Sądowego Nr 0000020602 oraz Koncesja Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji NR L-1223/00. 

Mieszkasz we Włocławku i interesuje Cię system monitorowania pojazdów GPS? Potrzebujesz usług z zakresu ochrona floty aut firmowych? Zawsze możesz zwrócić się do naszych ekspertów z pytaniami – wszystko omówimy podczas bezpłatnej konsultacji i pomożemy znaleźć Ci odpowiednie rozwiązanie! Aby zaoferować naszym Klientom z województwa kujawsko-pomorskiego jak najlepszą współpracę oraz umożliwić osobisty kontakt i rozmowę z naszymi ekspertami – specjalnie dla naszych obecnych i przyszłych Klientów z Włocławka – utworzyliśmy Biuro Regionalne AJG, które znajduje się pod adresem – ul. Polna 26/74. Zapraszamy do nas!

Włocławek – monitoring pojazdów GPS cena

Ile kosztuje śledzenie floty GPS w AJG? Usługi z zakresu: lokalizator GPS Włocławek i monitoring floty GPS, mają w AJG rozmaite poziomy kompleksowości i ich ceny kształtują się w zależności od tego, czym chcesz zarządzać, co monitorować oraz od liczby posiadanych przez Ciebie pojazdów. Zapraszamy do osobistego kontaktu i zapoznania się z naszym konkurencyjnym cennikiem!

Formularz kontaktowy