Monitoring systemów alarmowych SSWiN - oferta AJG 2022

Monitoring central alarmowych

Nasza firma oferuje monitorowanie stanu central alarmowych na terenie całej Polski. Kiedy w naszym domu czy innym obiekcie wystąpi alarm włamaniowy, sygnał alarmowy powinien jak najszybciej zostać przesłany do odpowiedniej jednostki, która przyjedzie by sprawdzić są pochodzi alarm, a w razie włamania odstraszy włamywaczy.

Wysyłanie sygnału do ochrony – o czym warto pamiętać?

Kiedy instalujemy system alarmowy SSWiN powinniśmy pamiętać by wyprowadzić kilka sygnałów w zależności od potrzeb, które podłączymy do nadajnika, który wysyła sygnały do ochrony, lub innej jednostki nadzorującej system. Mogą być to sygnały takie jak:

  • sabotaż systemu,
  • alarm włamaniowy,
  • uszkodzenie sprzętu.

Najczęściej wyprowadza się 2 lub 3 sygnały. Interweniująca jednostka przyjeżdżająca na miejsce zdarzenie może sprawniej zareagować, jeśli będzie wiedziała jaki rodzaj zdarzenia miał miejsce.

Monitoring centrali SSWiN – a producenci

Firma AJG obsługuje monitoring central wszystkich producentów najpopularniejszymi z nich są: Satel, Jablatron, DSC czy Hikvision. Na tle konkurencji wyróżniamy się szybkim czasem reakcji grup ochrony, ze względu na dużą liczbę jednostek, jesteśmy w stanie w krótkim czasie dotrzeć do większości miejsc. Dzięki naszym usługą możesz czuć się bezpieczniej.

Nasze nadajniki, które monitorują systemy alarmowe są bezawaryjne, i są na bieżąco monitorowane, także możesz mieć pewność że sygnał alarmowy trafi do naszego centrum a patrol przyjedzie na czas w miejsce zdarzenia. Cena monitoringu centrali uzależniona jest od lokalizacji i uzgodniony indywidualnie warunków zapisanych w umowie.

Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia naszej oferty monitoringu central systemu SSWiN.

Formularz kontaktowy