Monitoring systemów alarmowych SSWiN - oferta AJG 2022

Monitoring central alarmowych

Nasza firma oferuje monitorowanie stanu central alarmowych na terenie całej Polski. Kiedy w naszym domu czy innym obiekcie wystąpi alarm włamaniowy, sygnał alarmowy powinien jak najszybciej zostać przesłany do odpowiedniej jednostki, która przyjedzie by sprawdzić są pochodzi alarm, a w razie włamania odstraszy włamywaczy.

Wysyłanie sygnału do ochrony – o czym warto pamiętać?

Kiedy instalujemy system alarmowy SSWiN powinniśmy pamiętać by wyprowadzić kilka sygnałów w zależności od potrzeb, które podłączymy do nadajnika, który wysyła sygnały do ochrony, lub innej jednostki nadzorującej system. mogą być to sygnały takie jak sabotaż systemu, alarm włamaniowy, czy uszkodzenie sprzętu. Najczęściej wyprowadza się 2 lub 3 sygnały. Interweniująca jednostka przyjedzajaca na miejsce zdarzenie może sprawniej zaregowac, jesli bedzie wiedziła jaki rodzaj zdarzenia miał miejsce.

Monitoring centrali SSWiN – a producenci

Firma AJG obsługuje monitoring central wszystkich producentów najpopularniejszymi z nich są: Satel, Jablatron, DSC czy Hikvision. Na tle konkurencji wyróżniamy się szybkim czasem rekcji grup ochrony, ze względu na dużą liczbę jednostek, jesteśmy w stanie w krótkim czasie dotrzeć do większości miejsc. Dzięki, naszym usługą możesz czuć się bezpieczniej. Nasze nadajniki, które monitorują systemy alarmowe są bezawaryjne, i są na bieżąco monitorowane, także możesz mieć pewnośc że sygnał alarmowy trafi do naszego centrum a patrol przyjedzie na czas w miejsce zdarzenia. Cena monitoringu centrali uzależniona jest od lokalizacji i uzgodniony indywidualnie warunków zapisanych w umowie.

Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia naszej oferty monitoringu central systemu SSWiN.

Formularz kontaktowy