Monitoring GPS floty pojazdów- lokalizator Bydgoszcz oferta

Lokalizator GPS Bydgoszcz – Monitoring floty – Monitoring GPS – Oferta AJG

Lokalizator GPS Bydgoszcz, usługa – system monitorowania GPS do aut firmowych powstała w AJG po to, aby umożliwić firmom śledzenie pojazdów w czasie rzeczywistym, dozór swoich aktywów, zmniejszenie wydatków na paliwo i sprawdzenie, gdzie można wprowadzić ulepszenia względem wydajności transportu. Nasza oferta pozwala na fachowe monitorowanie całych flot pojazdów i systemy GPS dla firm, jak również śledzenie aut pojedynczych, nawet monitoring samochodu prywatnego.

Agencja ochrony AJG

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małej rodzinnej firmy w Bydgoszczy, czy zarządzasz dużym przedsiębiorstwem w centralnej Polsce, prawdopodobnie napotykasz te same wyzwania. Wiedza o tym, jak Twoi kierowcy radzą sobie w trasie, pomoże zwiększyć Ci produktywność Twojej firmy. Oferta AJG: lokalizator GPS Bydgoszcz, oprogramowanie GPS do aut, monitoring GPS Bydgoszcz, system monitorowania floty pojazdów, systemy GPS dla firm – umożliwia Ci nowoczesny, zaawansowany monitoring floty.

Systemy GPS monitoringu floty dla firm w Bydgoszczy

Lokalizacja samochodów, wiedza o tym, gdzie znajdują się pojazdy firmowe przewożące ludzi, produkty lub towary oraz jak skrócić czas podróży, zmniejszyć koszty zakupu paliwa i zwiększyć satysfakcję klientów, w przypadku wielu firm w Polsce posiadających flotę pojazdów, bez względu na jej wielkość, ma kluczowe znaczenie dla ogólnych wyników finansowych. 

Jeszcze kilka lat temu śledzenie floty, czyli automonitoring był kosztowną inwestycją spotykaną tylko w globalnych przedsiębiorstwach transportowych. Obecnie w Bydgoszczy możliwy jest monitoring floty, czyli lokalizator GPS do samochodów odpowiedni dla firm o dowolnej wielkości i do taboru samochodowego osobowego i towarowego. Dopasowanie urządzeń do śledzenia aut w całej flocie sprawi, że każdy środek transportu będzie jeździł bliżej optymalnego poziomu wydajności.

Lokalizacja GPS floty pojazdów – co to jest?

GPS to globalny system nawigacji satelitarnej, który zapewnia synchronizację lokalizacji, prędkości i czasu. Lokalizacja GPS jest wszędzie. Możemy znaleźć systemy GPS w swoim samochodzie, smartfonie i zegarku. GPS pomaga dotrzeć do celu, z punktu A do punktu B, a algorytmy do koordynacji danych o położeniu są wykorzystywane podczas podróży lądowych, powietrznych i morskich.

Na stronie Wikipedii możemy znaleźć bardziej fachowe objaśnienie, które warto przytoczyć (cytuję):-  “Global Positioning System (GPS, właściwie GPS–NAVSTAR (ang. Global Positioning System – Navigation Signal Timing and Ranging) – system nawigacji satelitarnej, stworzony przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych, obejmujący swoim zasięgiem całą kulę ziemską. System składa się z trzech segmentów: segmentu kosmicznego – 31 satelitów orbitujących wokół Ziemi na średniej orbicie okołoziemskiej; segmentu naziemnego – stacji kontrolnych i monitorujących na Ziemi oraz segmentu użytkownika – odbiorników sygnału. Zadaniem systemu jest dostarczenie użytkownikowi informacji o jego położeniu oraz ułatwienie nawigacji po terenie.”.

Skontaktuj się z nami: tel: 52 585 15 20 lub mail: sekretariat@ajg.pl

Systemy GPS pojazdów – jakie są zastosowania?

Obecnie system GPS to potężne i niezawodne narzędzie dla firm z wielu różnych branż. Ten fakt nikogo nie dziwi, GPS działa przez cały czas i prawie w każdych warunkach pogodowych. Piloci samolotów, kapitanowie łodzi, ratownicy oraz pracownicy górnictwa i transportu, geodeci, naukowcy to tylko niektóre z osób, które na co dzień korzystają z GPS-a w pracy. Główne zastosowania GPS to m.in.: 

 • lokalizacja – określanie pozycji,
 • nawigacja – przemieszczanie się z jednej lokalizacji do drugiej,
 • śledzenie – monitorowanie ruchu obiektu lub osoby.

Ludzie na całym świecie wykorzystują informacje GPS do: przygotowywania dokładnych map, wykonywania precyzyjnych pomiarów czasu, śledzenia pozycji, lokalizacji oraz do nawigacji. W transporcie drogowym, firmy logistyczne wdrażają systemy i oprogramowanie track gps do aut w celu poprawy wydajności i bezpieczeństwa kierowców. Również wypożyczalnia samochodów sportowych śledzi lokalizacje swoich aut w czasie rzeczywistym. GPS do busa lub do ciężarówki może być używany do optymalizacji tras, efektywności paliwowej, bezpieczeństwa kierowców i przestrzegania przepisów drogowych.

Śledzenie pojazdów – monitoring floty

Śledzenie samochodów (czasami określane jako telematyka w transporcie lub zarządzanie flotą) to: rejestrowanie, przesyłanie i analiza danych kierowcy i pojazdu w czasie rzeczywistym. Dane śledzenia aut są przechwytywane przez urządzenia, które wykorzystują technologię GPS do przesyłania informacji o lokalizacji pojazdu, szybkości poruszania się, a nawet czasu załadunku i rozładunku.

Monitoring GPS, czyli śledzenie pojazdów w czasie rzeczywistym, najprościej rzecz ujmując, można porównać do wirtualnej podróży. Zamiast zatrudniać dodatkowego pracownika, aby siedział na miejscu pasażera i pilnował pojazdy i kierowców na drodze, lokalizator GPS pozwala mieć wszystko “na oku”, z dowolnego miejsca. Rozwiązanie typu monitoring GPS Bydgoszcz pomaga zapewnić sprawne działanie w trasie pojazdów firmowych, a kierowcy są nie tylko bezpieczni, ale i bardziej odpowiedzialni na drodze.

System lokalizacji pojazdu – dlaczego firmy chcą śledzić swoje samochody? 

Firmy chcą monitorować flotę swoich pojazdów, bo usługi śledzenia floty GPS mogą wskazać: lokalizację pojazdu, monitorować zużycie paliwa i śledzić nawyki kierowców, aby zapewnić bezpieczną eksploatację pojazdów firmowych. Ale wielu właścicieli firm wykorzystuje dane o lokalizacji pojazdów w czasie rzeczywistym także do obsługi klienta, czyli informowania kontrahentów, kiedy mogą spodziewać się od nich dostawy.

W większości przypadków, system monitorowania GPS montowany jest w aucie, bo pojazd tak naprawdę nie należy do pracownika. Nie podlega dyskusji fakt, że pracownicy wiedząc, że w pojeździe firmowym zamontowany jest GPS, korzystają z samochodu służbowego odpowiedzialnie i zgodnie z umowną polityką użytkowania. Ponieważ środek transportu jest własnością firmy, odpowiedzialne użytkowanie pojazdu ma kluczowe znaczenie dla jego wartości. Z kolei, nieostrożne zachowanie podczas jazdy może prowadzić do uszkodzenia pojazdu, a w niektórych przypadkach nawet do poważnej szkody firmowego mienia. 

Usługi monitoring floty GPS – jak wybrać?

Aby wybrać system GPS do aut firmowych, odpowiedni dla swojej firmy, najpierw należy upewnić się, że ma on funkcje, których potrzebuje Twoja firma. Większość systemów zarządzania flotą, bez względu czy to jest monitoring GPS pojazdów bez abonamentu czy monitoring GPS samochodu prywatnego, oferuje różnorodne funkcje, które znajdują się w standardowej ofercie. 

Usługi monitoring floty GPS powinny: 

 • lokalizować pojazdy, 
 • konfigurować trasy,
 • wskazywać kierunki do wyznaczonych miejsc docelowych,
 • zawierać systemy alarmowe, 
 • być łatwe w obsłudze,
 • mieć dostęp mobilny,
 • zawierać powiadomienia o alertach, 
 • integrować się np. z kartami paliwowymi,
 • monitorować bezpieczeństwo kierowców.

Wszystkie te funkcje zapewniają kompleksową platformę do śledzenia floty, zarządzania stanem pojazdu, zrozumienia nawyków kierowców i monitoring zużycia paliwa. Wybrane technologie umożliwiają nawet śledzenie jazdy na biegu jałowym, co jest istotną informacją dla poprawy efektywności paliwowej. Inne przydatne funkcje monitoringu floty obejmują takie kwestie jak np.: śledzenie wypadków, pomoc drogowa, ochrona przed kradzieżą i zegary czasu pracy.

Chociaż wybrany system śledzenia floty powinien pasować do Twojego budżetu, nie wybieraj GPS-u wyłącznie na podstawie ceny! Wybierz kompleksowe rozwiązanie, które najlepiej pomoże Twojej firmie obniżyć koszty i śledzić flotę pojazdów. Jeśli wybierzesz najtańszą usługę, może nie działać w terenie tak dobrze, jak nieco droższe oferty.

Monitoring floty GPS Bydgoszcz

Monitoring floty Bydgoszcz obejmuje zarówno sprzęt (gps do aut), jaki i oprogramowanie (tzw. track gps logowanie). Sprzęt GPS do samochodu służy do śledzenia pojazdu i nadzorowi nad sposobem jego obsługi. Pojazd firmowy jest monitorowany przez 24 godziny za pomocą globalnego systemu pozycjonowania, a sprzęt wysyła dane i aktualizacje w czasie rzeczywistym do oprogramowania, które służy jako centralny ośrodek dla wszystkich informacji. W oparciu o te dane sporządzane są szczegółowe raporty, które pozwalają ocenić wydajność oraz efektywność pracy kierowcy, a co za tym idzie skutecznie zarządzać transportem w firmie. 

Dzięki 24-godz. śledzeniu za pomocą telematyki floty uzyskuje się pełny wgląd w to, czy kierowcy pokonują optymalne trasy, czy też siedzą za kierownicą dłużej niż powinni. Lokalizacja samochodów firmowych może nawet pomóc kierowcy szybciej wrócić na trasę, jeśli zgubi się podczas dostawy do kolejnego odbiorcy. Monitoring auta GPS pozwala na śledzenie samochodów nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Z powodzeniem wykorzystuje go wiele firm w Bydgoszczy.

System lokalizacji pojazdu – GPS Bydgoszcz – oferta AJG 2022

Nowoczesna technologia zrewolucjonizowała sposób działania firm w Polsce, a prowadzenie floty pojazdów nie jest wyjątkiem. Nie korzystając z rozwiązań typu – GPS do aut firmowych w codziennej działalności, tracisz możliwości zwiększenia wydajności i zaoszczędzenia pieniędzy. Niezależnie od tego, czy jesteś menadżerem floty obsługującym kilkadziesiąt osobowych samochodów służbowych, czy działasz w branży transportowej lub przewozowej, czy też interesuje Cię monitoring GPS pojazdów bez abonamentu lub monitoring GPS samochodu prywatnegoGrupa AJG może pomóc Ci w zainstalowaniu solidnego, ekonomicznego i inteligentnego systemu śledzenia samochodów.

System monitorowania GPS w Grupie AJG to zawsze najnowsze technologie! Nasze urządzenia do śledzenia samochodów mogą być instalowane wyłącznie przez naszych specjalistów. Takie działanie ma na celu upewnienie się, że sprzęt w Twoim samochodzie jest prawidłowo zainstalowany i przesyła realne dane. Nasi doświadczeni eksperci zainstalują urządzenia GPS w ramach kosztów usługi i zrobią to w siedzibie Twojej firmy, w wybranym przez Ciebie czasie, aby zagwarantować Ci, że żaden z Twoich pojazdów nie zostanie wyłączony z codziennej pracy.

Wysoka jakość obsługi Klienta, wsparcie techniczne, asysta Monitoring GPS logowanie, pogotowie serwisowe oraz doradztwo podczas administrowania monitoringu GPS to czynniki, które zachęcają wielu przedsiębiorców w Polsce do długoletniej współpracy z nami. Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą! Mamy nadzieję, że dołączysz do grona naszych zadowolonych Klientów.

Agencja Ochrony Bydgoszcz – AJG Systemy Bezpieczeństwa Sp.z o.o.

Grupa AJG, jako polska agencja ochrony, z indywidualnym podejściem do potrzeb i oczekiwań Klienta – oferuje Ci kompleksowość, jakość usług oraz poziom obsługi Klienta, których to, międzynarodowe grupy ochroniarskie nie są w stanie zapewnić. Nasze starannie przygotowane procedury bezpieczeństwa pozwoliły nam nawiązać trwałą współpracę w kilku sektorach, niezawodnie przeanalizować potencjalne zagrożenia oraz zapewnić racjonalną, skuteczną ochronę i dobrze funkcjonujący system monitorowania GPS. Aby zaoferować naszym Klientom jak największy format oferty GPS Bydgoszcz, stworzyliśmy różnokierunkowe usługi ochrony i nowoczesne, techniczne rozwiązania dla firm i osób prywatnych, które gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa – obniżając jednocześnie koszty ochrony. Certyfikowana strategia AJG to zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa w konkurencyjnej cenie!  

Firma AJG prowadzi działalność gospodarczą związaną m.in. z ochroną osób i mienia – zarówno fizyczną, jak i techniczną. Podstawę prawną działalności Przedsiębiorstwa stanowi wpis do Krajowego Rejestru Sądowego Nr 0000020602 oraz Koncesja Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji NR L-1223/00. Interesuje Cię system monitorowania pojazdów GPS? Potrzebujesz usług z zakresu ochrona floty aut firmowych? Zawsze możesz zwrócić się do naszych ekspertów z pytaniami – wszystko omówimy podczas bezpłatnej konsultacji i pomożemy znaleźć Ci odpowiednie rozwiązanie! Oferujemy również Montaż alarmów oraz usługi z zakresu – Ochrona fizyczna osób i mienia.

Skontaktuj się z nami: tel: 52 585 15 20 lub mail: sekretariat@ajg.pl

Monitoring GPS samochodu prywatnego

Podobnie jak flotę aut firmowych możesz śledzić lokalizację swoich aut prywatnych. Bez względu na to czy posiadasz jedno auto czy kilka, przy pomocy naszego systemu możesz skutecznie śledzić gdzie się znajduje. System monitoringu GPS prywatnego samochodu znacząco zwiększa bezpieczeństwo a zarazem zwiększa szanse na odnalezienie pojazdu po kradzieży. Inną przydatną funkcją montażu nadajnika GPS w prywatnym samochodzie jest możliwość sprawdzania w czasie rzeczywistym gdzie znajduje się członkowie naszej rodziny, którzy obecnie podróżują autem. Zgłoś się do naszej firmy a przedstawimy Ci ofertę na montaż i monitoring GPS w Twoim prywatnym pojeździe.

Monitoring pojazdów GPS – cena

Ile kosztuje śledzenie floty GPS? Usługi z zakresu: lokalizator GPS Bydgoszcz i monitoring floty GPS, mają w AJG rozmaite poziomy kompleksowości i ich ceny kształtują się w zależności od tego, czym chcesz zarządzać, co monitorować oraz od liczby posiadanych pojazdów. Zapraszamy do osobistego kontaktu i zapoznania się z naszym cennikiem!

Formularz kontaktowy