Ochrona imprez masowych Radom - cennik 2022

Ochrona imprez Radom

Ochrona imprez masowych Radom, usługa – zabezpieczenie imprezy masowej na terenie Radomia i okolic, powstała w AJG po to, aby umożliwić organizatorom rozmaitych eventów na Ziemi Radomskiej zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa uczestników podczas tych wydarzeń. Choć rządowa ustawa o ochronie imprez masowych jasno precyzuje, kiedy zadaniem gospodarza imprezy w Polsce jest przeciwdziałanie potencjalnym zagrożeniom i zagwarantowanie ochrony ludziom, którzy biorą udział w dużych wydarzeniach, to zabezpieczenie imprezy jest często ostatnim elementem, który organizatorzy eventu biorą pod uwagę. 

Ochroniarz - AJG

Zabezpieczenie imprezy masowej i niemasowej np. artystycznej i rozrywkowej jest w Polsce dość często bagatelizowane, bo pod względem ochrony osób i mienia, różne wydarzenia mają zupełnie odmienne potrzeby. Z całą pewnością, w Radomiu, mecz, koncert, festyn, czy wiec wyborczy lokalnego polityka wiążą się ze znacznie większym ryzykiem, niż huczna Studniówka organizowana w lokalu z własną ochroną. Ale nie oznacza to, że nie trzeba próbować wyeliminować potencjalnych zagrożeń bezpieczeństwa wydarzeń i nie warto korzystać z usług firmy ochroniarskiej z zakresu ochrona imprez masowych Radom.

 • Bezpieczeństwo ludzi na imprezach masowych na Ziemi Radomskiej
 • Ustawa o ochronie imprez masowych Radom
 • Zabezpieczenie imprezy masowej w Radomiu – plan
 • Ochrona imprez masowych – oferta Grupa AJG 
 • Agencja Ochrony Radom – AJG Systemy Bezpieczeństwa Sp.z o.o
 • Ochrona imprez masowych – cennik Radom

Bezpieczeństwo ludzi na imprezach masowych na Ziemi Radomskiej

Poczucie bezpieczeństwa na imprezach masowych jest bardzo istotną kwestią nie tylko w Radomiu, bo większość ludzi w Polsce chce czuć się po prostu bezpiecznie, kiedy idą na duże wydarzenie. Jeśli spokój i poczucie bezpieczeństwa zgromadzonych na imprezie osób zostaną naruszone, to nie tylko spowoduje to złą reklamę w Internecie, ale stwarza również długoterminowe problemy prawne dla wszystkich organizatorów eventu.

Nie podlega dyskusji fakt, że za każdym razem, gdy zbiera się duża grupa osób w jednym miejscu, występują istotne zagrożenia takie jak np.: wandalizm, bójki, rzucanie niebezpiecznych przedmiotów. Trzeba jednak pamiętać, że głównym celem zabezpieczenia imprezy masowej przez wynajętą firmę ochroniarską nie jest tylko reagowanie na agresywne zachowania ludzi. 

Ochrona imprez masowych to przede wszystkim:

 • zapobieganie występowaniu zagrożeń, 
 • dbanie o bezpieczeństwo wszystkich uczestników wydarzenia, 
 • ochrona porządku publicznego podczas imprezy, 
 • monitorowanie wszelkich groźnych wydarzeń, 
 • a w razie potrzeby, szybkie i skuteczne usuwanie występujących niebezpieczeństw.

Z tego właśnie powodu, na koncertach i meczach organizowanych w województwie mazowieckim, widocznym elementem każdej imprezy są pracownicy ochrony (ochrona fizyczna). Wynajęci ochroniarze są też pierwszym “punktem kontrolnym” jaki napotykamy, gdy wchodzimy na teren nieruchomości, gdzie organizowany jest uroczysty event. Z kolei, przykładowo, ochrona imprez masowych Warszawa lub Kraków, tam na ważnych wydarzeniach, w których udział biorą znani politycy lub biznesmeni, spotyka się nawet wykrywacze metalu przy wejściach i agentów ochrony z bronią. Bezspornie, potencjalny agresor widząc takie środki bezpieczeństwa nie odważy się działać.

Skontaktuj się z nami: tel: 52 585 15 20 lub mail: sekretariat@ajg.pl

Ustawa o ochronie imprez masowych Radom

Kto odpowiada za bezpieczeństwo imprezy masowej? Ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych jasno precyzuje kwestie typu: co to jest impreza masowa, ile ochrony na imprezach masowych, co powinien zawierać plan zabezpieczenia imprezy masowej i kto odpowiada za bezpieczeństwo podczas imprezy masowej. Dodatkowo, na rzędowej stronie Gov.pl zamieszczone są ogólnodostępne informacje na ten temat (cytuję): 

“Impreza masowa to wydarzenie sportowe, artystyczne lub rozrywkowe, w którym bierze udział przynajmniej:

 • 1000 osób na otwartej przestrzeni
 • 500 osób w budynkach, obiektach sportowych (imprezy artystyczno-rozrywkowe)
 • 300 osób w budynkach, obiektach sportowych (imprezy sportowe)
 • 200 osób w budynkach, obiektach sportowych (imprezy sportowe podwyższonego ryzyka, np. niektóre mecze piłkarskie)”.

Na Gov.pl jest też poruszona bardzo ważna kwestia – zezwolenie na przeprowadzenie imprezy masowej i zamieszczona została tam, taka oto informacja: “Chcesz zorganizować mecz piłki nożnej lub koncert? Pamiętaj, że udana impreza masowa to nie tylko efekt przygotowań, ale też zadbanie o konieczne formalności przed rozpoczęciem imprezy. Jeśli planujesz zorganizować takie wydarzenie, postaraj się o zezwolenie.”.

Jak zgłosić imprezę masową? Gdzie uzyskać zezwolenie na przeprowadzenie imprezy w Radomiu? Organem wydającym zezwolenie na przeprowadzenie imprezy masowej jest: wójt, burmistrz lub prezydent miasta (właściwy ze względu na miejsce przeprowadzenia imprezy masowej tzn. lokalizacja eventu). Zezwolenie na organizację imprezy masowej w Radomiu można złożyć pod adresem – Urząd Miejski w Radomiu, Wydział Spraw Obywatelskich ul. Moniuszki 9 pok. nr 203 (II klatka II piętro) 26-600 Radom. Trzeba jednak pamiętać, że (cytuję) – “W celu przeprowadzenia imprezy masowej organizator, nie później niż 30 dni przed planowanym terminem jej rozpoczęcia występuje z wnioskiem o wydanie zezwolenia na jej przeprowadzenie. Niezwłocznie, jednak nie później niż na 14 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy masowej organizator dołącza do wniosku niezbędne załączniki wymagane ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych.”.

Kamera - ajg

Zabezpieczenie imprezy masowej w Radomiu – plan

W przypadku organizacji imprezy masowej, upewnienie się, że ważne uroczystości i wydarzenia przebiegają bez komplikacji ma kluczowe znaczenie. Każdy aspekt wydarzenia musi być perfekcyjnie dopracowany, dlatego przy ochronie imprez masowych niezbędne jest wcześniejsze planowanie, aby uniknąć problemów. Organizator imprezy w Radomiu musi mieć gotowy plan zabezpieczenia, który jest tworzony przez specjalistów z Agencji Ochrony po ocenie potencjalnego ryzyka.  

W dużym uproszczeniu, plan zabezpieczenia imprezy masowej powinien obejmować:

 • oznakowanie dróg ewakuacyjnych i punktów pomocy,
 • kierunki masowej ewakuacji ludzi,
 • kto będzie kierował ludzi do wyjść awaryjnych, 
 • lokalizacje bezpiecznych pomieszczeń lub obszarów (tzw. teren zbiórki),
 • gdzie personel powinien spotykać się w nagłych wypadkach,
 • jak personel będzie się komunikował w sytuacji awaryjnej.

Plan ochrony imprezy masowej musi uwzględniać udział służb porządkowych, służb informacyjnych oraz kierującego tymi służbami – kierownika do spraw bezpieczeństwa. Kierownik do spraw bezpieczeństwa to osoba wyznaczona przez organizatora wydarzeń, reprezentująca go w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom imprezy masowej. Dobra współpraca kierownika do spraw bezpieczeństwa z policją jest gwarantem najwyższej ochrony podczas trwania eventu.

Skontaktuj się z nami: tel: 52 585 15 20 lub mail: sekretariat@ajg.pl

Ochrona imprez masowych – oferta Grupa AJG 

Od szalonych imprez z okazji 18-tych urodzin, przez huczne śluby i wesela i eventy firmowe, po imprezy masowe, takie jak: koncerty i mecze – zasadniczo żadna uroczystość, nie przebiega gładko od początku do końca. Jeśli chodzi o organizację imprezy masowej w Radomiu, z pewnością opłaca się być przygotowanym!

W AJG rozumiemy, że chcesz, aby impreza organizowana przez Ciebie była jak najlepsza, a goście świetnie się bawili i rozmawiali o tym wydarzeniu jeszcze przez klika tygodni. Z tego właśnie powodu, Grupa AJG podczas ochrony imprez masowych i niemasowych w Radomiu, zagwarantuje Ci profesjonalną usługę wykonaną przez wykwalifikowaną, przyjazną ekipę, naszych najlepszych Pracowników korzystający z najnowocześniejszych osiągnięć techniki, które zdecydowanie podniosą bezpieczeństwo Twojej imprezy (mobilne centrum CCTV oraz drony).

Chcesz zorganizować imprezę masową w Radomiu i w okolicach i nie wiesz z jakim ryzykiem masz do czynienia? Masz wiele rzeczy do zrobienia przed imprezą i stresujesz się, bo nie złożyłeś jeszcze zezwolenie na przeprowadzenie imprezy masowej? Przed Tobą niezwykle ważna uroczystość prywatna lub firmowa i czujesz, że potrzebujesz profesjonalnej pomocy, aby ochronić swoich gości? Zaangażuj nas, a my Ci pomożemy! 

Agencja Ochrony Radom – AJG Systemy Bezpieczeństwa Sp.z o.o 

Grupa AJG oferuje usługi z zakresu ochrony imprez dla firm i osób prywatnych. Wypada w tym miejscu dodać, że bez względu na to, jak duże jest Twoje wydarzenie i gdzie się będzie odbywać – w Radomiu mamy lokalny zespół ekspertów ds. bezpieczeństwa, który zadba o to, aby przebiegało ono bez incydentów. A gdy nawet pojawiają się jakieś problemy i wystąpi zagrożenie bezpieczeństwa ludzi i mienia, wiemy jak działać, aby rozwiązać to szybko i profesjonalnie!

AJG to polska agencja ochrony, z indywidualnym podejściem do potrzeb i oczekiwań Klienta. Aby zaoferować naszym Klientom z Ziemi Radomskiej jak największy format oferty – stworzyliśmy różnokierunkowe usługi ochrony i nowoczesne, techniczne rozwiązania – dla firm i osób prywatnych, które gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa – obniżając jednocześnie koszty. 

Biuro Regionalne AJG w Radomiu  zlokalizowane jest na ul. Sienkiewicza 8 na pierwszym piętrze. Bez wątpienia widok z naszych okien nie zachwyca, ale jeśli potrzebujesz profesjonalnej ochrony na imprezę – skontaktuj się z nami już dziś i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić i co jesteśmy w stanie Ci zaproponować!

Ochroniarz - AJG
The man, security, is holding a walkie-talkie.

Ochrona imprez masowych – cennik Radom 

Zabezpieczenie imprezy masowej w AJG nie jest gotowym pakietem usług. W naszej firmie ochroniarskiej, każde zlecenie na ochronę imprezy traktowane jest indywidualnie, aby Klient mógł otrzymać rozwiązanie “szyte na miarę”, zawsze w konkurencyjnej cenie! Zawsze możesz zwrócić się do naszych ekspertów z konkretnym problemem – wszystko omówimy podczas konsultacji. Pomożemy znaleźć Ci odpowiednie rozwiązania i zaproponujemy konkurencyjną wycenę bezpieczeństwa imprezy! 

Skontaktuj się z nami: tel: 52 585 15 20 lub mail: sekretariat@ajg.pl

Formularz kontaktowy