Najpopularniejsi producenci systemów alarmowych lista

Najpopularniejsi producenci systemów alarmowych

System alarmowy pozwala zapewnić bezpieczeństwo domu oraz jego mieszkańców. Na rynku dostępnych jest wiele modeli urządzeń alarmowych. Którzy producenci są godni uwagi? Które produkty zapewnią nam największe bezpieczeństwo i skutecznie odstraszają nieproszonych gości?

Najpopularniejsi producenci systemów alarmowych

  • Satel
  • ROPAM
  • DSC
  • Chuango
  • Jablotron
  • Paradox
  • Gorke

Satel

Liderem na rynku systemów alarmowych w Polsce jest firma Satel. Została założona w 1990 roku w Polsce. Specjalizuje się w produkcji systemów alarmowych oraz automatyki budynkowej. Przez lata koncentrowała się na rozwoju nowych technologii i doskonaliła swoje produkty.

Satel wprowadziło na polski rynek wiele innowacyjnych rozwiązań takich jak aplikacje mobilne, które umożliwiają zdalne sterowanie systemami alarmowymi czy systemy bezprzewodowe. Placówki firmy znajdują się również poza granicami naszego kraju.   

ROPAM

ROPAM zostało założone w 1979 roku, jednak produkcję systemów alarmowych.

Firma ta rozpoczęła dopiero w latach 90. XX wieku. To producent, który specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości systemów alarmowych. Są to między innymi systemy ochrony mienia, automatyki budynkowej czy systemy wykrywania pożaru.

Dodatkowo systemy alarmowe firmy ROPAM stosowane są w różnych branżach. Obecnie firma stale poszerza swoją ofertę. To polskie przedsiębiorstwo, które eksportuje systemy alarmowe do innych państw. 

DSC

DSC to skrót od Digital Security Controls. Na rynku elektronicznych zabezpieczeń to właśnie ta firma jest zdecydowanym światowym liderem. Przedsiębiorstwo to wprowadziło wiele innowacji w swojej branży. Były to m. in. małe klawiatury zabezpieczeń czy panele alarmowe, które oparte zostały na mikroprocesorach.

Obecnie firma nadal inwestuje we własny rozwój. DSC zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń związanych z systemami alarmowymi. Produkty tej firmy obecne są w ponad 100 krajach całego świata. 

Chuango

To firma, która między innymi zajumuje się produkcja bezprzewodowych systemów alarmowych. Produkty tej firmy wykonane są z należytą starannością. 

Firma założona została w Chinach w mieście Fuzhou. Na światowym rynku znajduje się od 2001 roku. Od lat znajduje się w czołówce najpopularniejszych producentów systemów alarmowych. 

Jablotron

Jablotron to producent systemów alarmowych z Czech. Firma ta posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji systemów alarmowych – bezprzewodowych, komunikacji oraz automatyki. Dziś ich produkty bardzo często wybierane są na światowym rynku. 

Jest to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań. Co więcej, niektóre rozwiązania tego producenta są innowacyjne i przełomowe. W Polsce znaleźć możemy serwisy oraz punkty handlowego tego producenta. 

Paradox

Firma Paradox została założona w 1989 roku w Kanadzie. Początkowo była niewielką firmą projektowo – produkcyjną, obecnie jest ogromnym przedsiębiorstwem, który zaopatruje w systemy alarmowe firmy z całego świata. 

Firma zyskała popularność na świecie oraz w naszym kraju dzięki zastosowaniu rozwiązań takich jak Digiplex, ESPRIT, SPECTRA, MAGELLAN i inne. 

Gorke

Gorke electronic jest polskim producentem bezprzewodowych centrali alarmowych, sterowników bezprzewodowych oraz modułów radiopowiadomienia. Produkty te zyskały dużą popularność w profesjonalnym zastosowaniu systemów alarmowych.

Firma została założona w 1999 roku w Pszczynie jako spółka z o.o.. Przedsiębiorstwo dba o swój rozwój oraz rozwój pracowników  poprzez uczestnictwo w branżowych targach oraz szkoleniach. 

Formularz kontaktowy